Rafał Chmielewski

26 lutego 2019

#024 – wywiad z mec. Anną Tarczyńską o promocji kancelarii prawnej, obsłudze klienta i Wiośnie

Rafal Chmielewski2 komentarze

Anna TarczyńskaW tym odcinku podcastu moim gościem jest pani mec. Anna Tarczyńska, właścicielka stołecznej kancelarii prawnej. Chociaż dzisiaj pani Mecenas prowadzi kancelarię jednoosobową, to wcześniej pracowała w dużych międyznarodowych kancelariach prawnych. Obecnie koncentruje się wyłącznie na prawie rodzinnym oraz prawie spadkowym.

Mec. Anna Tarczyńska była jedną z pierwszych autorek blogów prawniczych w Polsce. Miałem to szczęście, że pierwszy jej blog, pt.: Intercyza, powstał i wciąż istnieje przy wsparciu web.lex. Moja rozmówczyni nie ograniczyła jednak promocji swojej kancelarii do tego jednego bloga – dziś prowadzi jeszcze dodatkowo trzy prawnicze blogi. Wszystkie skupiają się na wąskich tematach w ramach prawa rodzinnego.

O czym rozmawiamy? Między innymi o prowadzeniu kancelarii w stolicy w otoczeniu dużej konkurencji, czy warto poświęcać czas na promocję kancelarii za pomocą bloga prawniczego, ile czasu zajmuje prowadzenie 4 blogów, jak pisać w blogu, o obsłudze klienta, o relacji z klientem, jaka jest alterntywa dla zatrudnienia pracownika w kancelarii, czy warto się w czymś specjalizować, jak promować siebie i swoje usługi oraz co koniecznie każdy początkujący prawnik powinien przeczytać. 

Zapraszam Cię serdecznie do bardzo ciekawej – w moim przekonaniu – dyskusji!

*****

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Bartosz Gajek 1 marca, 2019 o 09:24

  Uwielbiam słuchać weteranów 🙂
  Bardzo się cieszę, że 9-cio letnia perspektywa Pani Mecenas potwierdza uniwersalność zasad takich jak Relacja (koniecznie z dużej litery 😁) czy umiejętność tworzenia treści.

  Odpowiedz

  Anna Tarczyńska 4 marca, 2019 o 20:19

  Hej Bartosz! A ja uwielbiam służyć swoim doświadczeniem :). Dzięki serdeczne i wszystkiego dobrego !

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: