Rafał Chmielewski

31 lipca 2019

#039 – Perfekcyjna obsługa klienta w kancelarii prawnej – Fragmenty seminarium web.lex LAB

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

obsługa klienta w kancelarii prawnejWiele razy wspominałem o tym, że obsługę klienta uważam za jedno z najważniejszych, jak nie najważniejsze (!) narzędzie promocji kancelarii prawnej. I w ogóle każdego innego biznesu. Jeśli uważasz, że chyba przesadzam, to w sumie… dobrze – poświęcaj się kontent marketingowi (który skądinąd także ma swoją wartość, ale – UWAGA! – w mądrej odsłonie) na LinkedIn, a obsługę klienta zostaw najlepszym. 

Jednym z elementów obsługi klienta są sposoby i techniki „lojalizacji” klientów. Czyli uczynienia z klientów klientami lojalnymi. 

Jak to robić i jak powinna wyglądać perfekcyjna obsługa klienta w kancelarii prawnej rozmawiałem z grupą prawników podczas seminarium w ramach cyklu seminariów web.lex LAB.  Zapraszam Cię zatem do posłuchania obszernych fragmentów z tego wydarzenia. 

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany udziałem w seminariach prawniczych z cyklu web.lex LAB, to zachęcam Cię do zajrzenia na stronę www.LAB.web-lex.pl gdzie poznasz wszelkie niezbędne szczegóły.

Tyle! Zachęcam Cię do posłuchania 39 odcinka podcastu. Dodam tylko, że podcast W drodze do kancelarii jest słonecznie wspierany przez web.lex 🙂

Pomocne linki: Optymalizacja obsługi klienta, Vicarius.

*****

*****

Pozostałe podcasty z serii web.lex LAB:

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: