Rafał Chmielewski

23 kwietnia 2019

#031 – E-mail marketing w kancelarii prawnej – Fragment seminarium web.lex LAB

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

W kolejnym, już trzydziestym pierwszym (!), odcinku podcastu posłuchasz fragmentu seminarium, jakie przeprowadziłem 15 kwietnia 2019 r. w ramach cyklu seminariów web.lex LAB, podczas którego z grupą wyjątkowych prawników rozmawialiśmy o e-mail marketingu w kancelarii prawnej. A więc o tym, jak wysyłać kancelaryjne Newslettery, Biuletyny, itp.

O czym dokładnie posłuchasz? O tym, jak dawno, dawno temu dzięki liście mailingowej zarobiłem całkiem sporo pieniędzy na temacie opodatkowania dochodów zagranicznych, jakie są zalety e-mail marketingu prawniczego i jego istotne wady, jak ustalić strategię e-mail marketingową, jak nazwać newsletter/biuletyn i czy w ogóle warto to zrobić, jakiego wybrać mailera, i jeszcze kilka innych wartościowych rzeczy.

Zapraszam Cię serdecznie! A jeśli chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w następnych seminariach, zapraszam Cię na stronę www.LAB.web-lex.pl

Dodam, że podcast W drodze do kancelarii jest wspierany przez niesamowity web.lex 🙂 A jeśli chcesz posłuchać podsumowania podcastu zajrzyj do odcinka nr 30 tutaj>>

*****

 

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: