Rafał Chmielewski

23 października 2019

#042 – Wywiad z mec. Łukaszem Bąkiem – adwokatem – o autentyczności w biznesie kancelarii prawnej

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

Łukasz Bąk adwokatGościem tego odcinka podcastu jest pan mecenas Łukasz Bąk, warszawski adwokat, który w ramach swojej praktyki specjalizuje się w bardzo wąskiej i bardzo hermetycznej branży. Nie zdradzę Ci teraz, cóż to jest za branża – musisz posłuchać podcastu – ale na pewno taka strategia prowadzenia kancelarii Ciebie zainteresuje. 

Razem z moim gościem rozmawiamy o autentyczności w zawodzie adwokata, emocjach i o znaczeniu osobowości, o strategii budowania kancelarii, zaletach strategi opartej na bardzo wąskiej specjalizacji, o wyzwaniach organizacyjnych, które stoją przed właścicielem kancelarii, promocji kancelarii oraz kompetencjach.

Poruszamy również to na co swoją uwagę zwracają klienci, jak prowadzić bloga w wąskiej tematyce i wąskiej branży, oraz tematykę sprzedaży usług prawnych i co jest kluczem do dobrej sprzedaży.

Mecenas Łukasz Bąk zdradził również jaką ma radę dla początkujących prawników i początkujących kancelarii prawnych i dlaczego dlaczego każdy prawnik powinien dużo czytać. Rozmawiamy też dużo o tym, dlaczego program do zarządzania kancelarią prawną Vicarius wspiera rozwój kancelarii.

Wcześniej jednak, zgodnie z tradycją, szczypta doświadczenia z zakresu organizacji kancelarii. A więc cykl PoPrawnik Kasi. Tym razem Katarzyna Solga opowiada o tym, jak na początku prowadzenia kancelarii zrobić sobie system do obsługi kancelarii prawnej (blog Kasi: Jak prowadzić kancelarię).

Dodam oczywiście i tradycyjnie, że podcast W drodze do kancelarii jest z uśmiechem wspierany przez słoneczny i najlepszy  web.lex 🙂

Pomocne linki: blog mec. Łukasza Bąka, Vicarius – system do zarządzania kancelarią prawną on-line, wywiad z twórcą Vicariusa Michałem Olszewskim w podcaście.

*****

Posłuchaj także podcastów z serii web.lex LAB:

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: