Rafał Chmielewski

10 lipca 2019

#038 – Wywiad z Michałem Olszewskim o organizacji kancelarii dzięki programowi do zarządzania kancelarią prawną

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

Vicarius e-kancelariaKiedyś usłyszałem, że przyszłością tego świata są pomysły na biznes, które pozwalają oszczędzać czas. Jednym z takich pomysłów jest np. aplikacja UBER. Pomimo wielu kontrowersji i wad ten sposób poruszania się po drogach szybko się przyjął i znajduje coraz więcej użytkowników. Właśnie dlatego, że znacznie ułatwia i przyśpiesza dotarcie do celu. 

W kancelariach prawnych czas jest towarem deficytowym. Chociaż internet i różne aplikacje (w tym sztuczna inteligencja) miały pomóc nam go oszczędzać, to przecież mamy ręce coraz bardziej pełne roboty.

Jednak często jest tak, że te ręce pełne roboty i praca ponad godziny pracy wynikają z nienajlepszej organizacji pracy. Z nieodpowiednich nawyków. Czy też … ze zbyt niskich stawek. Powodów na pewno jest dużo więcej.

Okazuje się jednak, że mądrze zaimplementowany program do zarządzania kancelarią prawną, może każdemu z nas oszczędzić cenne minuty, a może nawet godziny pracy, które możesz wykorzystać na dodatkowe szkolenia a ja bym proponował wykorzystać z dobry i mądry odpoczynek.

I o tym właśnie, o oszczędzaniu czasu przy wykorzystaniu programu do zarządzania kancelarią prawną,  rozmawiam dziś ze swoim gościem panem Michałem Olszewskim – współwłaścicielem firmy tworzącej w moim przekonaniu najlepszy program do obsługi kancelarii prawnej online – Vicarius e-Kancelaria. 

Jakie korzyści niesie ze sobą jeszcze wdrożenie programu do zarządzania kancelarią prawną? A choćby ułatwienie komunikacji z klientami, czy wewnątrz zespołu. Co jeszcze? Ułatwienie renegocjacji stawek czy choćby ustalenie ich prawidłowej wysokości. Rozeznanie się w systemie własnej kancelarii, i uporządkowanie tego dobrze naoliwionego mechanizmu. I wiele innych korzyści.

Zachęcam Cię gorąco do posłuchania tego odcinka podcastu. Niestety z powodów technicznych ucięta została końcówka naszej rozmowy. Bardzo ciekawe jej fragmenty nie zostały zapisane. Ale może to i dobrze, gdyż będzie to dodatkową motywacją dla mnie, aby ponownie z Michałem Olszewskim się spotkać i jeszcze porozmawiać o innych korzyściach płynących z faktu wdrożenia do kancelarii systemu do zarządzania kancelarią prawną online – Vicarius e-Kancelaria.

Dodam tylko, że odcinek 38 podcastu W drodze do kancelarii jest wyjątkowo wspierany właśnie przez program Vicarius e-kancelaria, którego wersję demo, znajdziesz na stronie vicarius-e-kancelaria.pl

Serdecznie Cię zapraszam!


*****

***

Na pewno zainteresuje Cię również wywiad z mec. Joanną Parafianowicz

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: