Rafał Chmielewski

28 marca 2019

#028 – wywiad z mec. Joanną Parafianowicz o życiu, czasie i prowadzeniu kancelarii prawnej

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

Joanna Parafianowicz adwokatW tym odcinku podcastu W drodze do kancelarii mam dla Ciebie wywiad z prawniczką absolutnie wyjątkową, znaną w wielu prawniczych kręgach, byłą członkinią NRA, kobietą czynu, kobietą kreatywną, liderką, mistrzynią – w moim przekonaniu – polskiej mowy, występującą w licznych mediach, jak choćby: tvn 24, tvn 24 biz, rmf 24, polskie radio, tok fm, radio wnet, blogerką, felietonistką Rzeczpospolitej, pomysłodawczynią portalu Prawnicy kochają inaczej oraz przede wszystkim Pokoju Adwokackiego, bez którego nasza prawnicza branża bez wątpienia wyglądałaby inaczej, osobą uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do życia, pełną pasji, panią mecenas Joanną Parafianowicz.

Było to bardzo miłe spotkanie i czas, jaki spędziliśmy na rozmowie, przepłynął niespodziewanie i zdecydowanie zbyt szybko. Nie mogliśmy jednak przedłużyć naszej rozmowy, gdyż na panią Joannę czekał już klient. Mam nadzieję zatem, że jeszcze nie raz będzie dane nam się spotkać i dokończyć wiele wątków, które zaledwie lekko zahaczyliśmy.

Powodem do spotkania był ponadto fakt, że właśnie ukazała się książka pani Joanny Parafianowicz, pt.: Jeżeli chodzi o prawo, to mogę doczytać [artykuł, księgarnia]. Zatem nie mogło i jej – książki – zabraknąć podczas naszej rozmowy, tym bardziej, że jest to, jak chyba wszystko czego się pani Adwokat podejmuje, pozycja, która wnosi coś istotnego do całokształtu naszej branży. Serdecznie polecam Ci jej lekturę.

weblex Bookkeeping oferta

O czym jeszcze posłuchasz w nagraniu naszej rozmowy? O tym jak moja rozmówczyni znajduje czas na tyle obowiązków w ciągu dnia. Jak wygląda dzień pani mecenas Parafianowicz. Skąd czerpie energię do działania i czy miewa czasami spadki formy. Rozmawiamy też o tym, co nadaje sens pracy prawnika, jak najlepiej promować swoją kancelarię oraz co każdy prawnik powinien przeczytać i dlaczego czas jest niezwykle ważnym składnikiem sukcesu (o czym zresztą mówiłem już tutaj>>). Moja rozmówczyni powie nam także, jaką ma radę dla początkujących prawników.

Zachęcam Cię do posłuchania naszej rozmowy!

*****

***

Zdjęcie pani Joanny Parafianowicz pochodzi z portalu Kobieta.pl, autorka: Małgorzata Bańka.

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: