Rafał Chmielewski

24 marca 2024

#089 – Skuteczny blog prawniczy w nowoczesnej kancelarii prawnej

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

Skuteczny blog prawniczy w kancelarii to doskonałe narzędzie jej promocji.

Szczerze mówiąc nie znajduję za bardzo jakiejś jego cechy o charakterze negatywnym, która mogłaby rzucać cień na moją opinię o tej formie prawniczego marketingu.

Może jestem nieobiektywny, bo sam przyczyniłem się (i w ciąż przyczyniam) do rozwinięcia tej formy prawniczej promocji w naszym kraju, ale jeśli porównasz sobie cechy bloga i innych form promocji, to taka analiza daje jasny obraz, ukazujący bezwzględną wyższość blog prawniczego.

W tym odcinku podcastu W drodze do kancelarii opowiadam o najważniejszych cechach bloga, które sytuują go na czele innych sposobów promocji prawniczego biznesu, a także obalam najważniejsze mity z nim związane, jak choćby taki, że blogów prawniczych jest za dużo i że nikt już nie chce ich czytać.

Opowiadam również o tym, jak skuteczny blog prawniczy w kancelarii powinien być postrzegany w parze z innymi mediami społecznościowymi.

Zapraszam Cię zatem na przygodę z prawniczym blogiem!

Będzie emocjonująco i zaskakująco! Obiecuję!

***

Posłuchaj również na:

***

Pomocne linki:

***

Podcastu słuchaj też na YouTube:

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: