Rafał Chmielewski

04 kwietnia 2018

#001 – Wywiad z mec. Anetą Kułakowską – radcą prawnym

Rafal Chmielewski6 komentarzy

Aneta Kułakowska radca prawny WarszawaW pierwszym odcinku podcastu W drodze do kancelarii rozmawiam z wyjątkową prawniczką, radcą prawnym, która zostawiła swoje bezpieczne życie w mniejszym mieście i rzuciła się w wir pracy w stolicy. Bez wsparcia, bez góry pieniędzy, ale za to z marzeniami, motywacją i ogromną siłą.

Z mec. Anetą Kułakowską rozmawiamy o tym, dlaczego czasem nie warto mieć wspólnika, o książkach, mentoringu, celach i dlaczego nie warto być ich niewolnikiem, o czasie, który jest potrzebny każdemu z nas, o blogach prawniczych i dlaczego dzisiaj są to najlepsze narzędzia promocji i budowy marki kancelarii, o wynajmie biura, o specjalizacji, mediach społecznościowych i jeszcze kilku innych interesujących rzeczach.

Pani Mecenas prowadzi blog, pt.: Zarząd w spółce z o.o. Zapraszam do słuchania:

*****

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 6 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Aldona 5 kwietnia, 2018 o 11:28

  Pani Mecenas, gratuluję Pani odwagi! Ja nigdy się nie zdobyłam na taki ruch i utknęłam w mieście średniej wielkości. A marzyłam właśnie o Warszawie. Dużo bym musiała opowiadać. Bardzo się cieszę, że mogłam posłuchać inspirującego wywiadu! Trzymam kciuki!

  Aldona

  Odpowiedz

  Aneta Kułakowska 7 kwietnia, 2018 o 14:26

  Pani Aldono, bardzo dziękuję! życzę powodzenia i spełnienia marzeń!
  Aneta

  Odpowiedz

  Tomasz Kazubski 20 kwietnia, 2018 o 22:39

  Przypomniał mi się czas studiów i aplikacji w Warszawie 🙂

  Panie Rafale, rzeczywiście w podcastach jest siła. W piątek wieczorem, na koniec pracowitego tygodnia, można usiąść lub położyć się, zamknąć oczy i słuchać, słuchać i słuchać i ciężko przy tym zasnąć 😉

  Jak słuchałem Pani Mecenas, to stwierdziłem, że myślę podobnie. Czyli jestem na dobrej drodze 😉 jedyna różnica jest taka, że nie jestem w stanie pisać na blogu w takim tempie…. za dużo mam innych spraw na głowie i bieżących i dotyczących rozwoju zrównoważonego, ale podziwiam. Pewnie efekt u Pani Mecenas będzie o wiele szybszy.

  Życzę Państwu powodzenia 🙂

  Odpowiedz

  Rafal Chmielewski 21 kwietnia, 2018 o 00:33

  Bardzo dziękuję Panie Tomaszu! 🙂

  Cieszę się, że Panu wywiad się spodobał 🙂

  To, że Pan myśli podobnie jak Pani Mecenas to chyba nie jest bez powodu. Otóż na publikację czeka już wywiad z mec. Anetą Sieradzką i obie panie łączy bardzo dużo. Domyślam się, że podobny światopogląd mają pozostałe osoby z naszego Grona. Tak jak Pan. Wiedziałem to już wcześniej, ale podczas rozmowy widać to najlepiej.

  Dobrego weekendu!
  Rafał 🙂

  Odpowiedz

  Aneta Kułakowska 22 kwietnia, 2018 o 08:51

  Panie Tomaszu,
  bardzo dziękuję za komentarz. To mój pierwszy podcast. Śledzę Pana bloga i gratuluję świetnych wpisów. Życzę powodzenia!

  Odpowiedz

  Programista Prawnik 15 maja, 2018 o 11:41

  Gratuluję wywiadu. PS w polskich realiach w gruncie rzeczy nie ma znaczenia jaką uczelnię się ukończy – czy to Białystok czy inne. W zasadzie każdy wydział prawa nie nadąża za rzeczywistością oraz jest przeładowany zbędną teorią.

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: