Rafał Chmielewski

21 maja 2024

#092 – Wywiad z Krzysztofem Ogorzałkiem – współtwórcą systemu do zarządzania kancelarią prawną Mecenas.iT

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

Krzysztof Ogorzałek - Mecenas.iTW tym odcinku podcastu moim gościem jest Krzysztof Ogorzałek – współtwórca i współzarządzający jednym z najlepszych narzędzi do zarządzania kancelarią prawną – Mecenas.iT.

Poprosiłem mojego wspaniałego gościa, aby opowiedział o tym, jak powstał Mecenas.iT, czym się wyróżnia na polskim rynku prawniczym i wyjaśnił, dlaczego jest godnym zaufania partnerem dla kancelarii prawnej, itp.

Ale to, co wydaje mi się najcenniejsze w naszej rozmowie, to wątek, w którym Krzysztof mówi, jak dokonać prawidłowego wyboru systemu do zarządzania kancelarią prawną, jak go wdrożyć i jak przełamywać problemy, które na początku korzystania z takiego narzędzia niechybnie się pojawią w każdej kancelarii.

Jeśli zatem nie korzystasz jeszcze z żadnego podobnego narzędzia, albo zamierzasz zmienić to, którego obecnie używasz bezwzględnie powinieneś posłuchać tego, co radzi Krzysztof Ogorzałek.

Z tego docinka podcastu dowiesz się również tego, co mój gość robi ważnego dla innych ludzi, dla ich zdrowia i bezpieczeństwa.

Obiecuję Ci naprawdę dużą dawkę doświadczenia. Serio.

Pomocne linki: Mecenas.iT, LinkedIn

Uwaga: Podcast W drodze do kancelarii jest z dumą i radością wspieramy przez wspaniały web.lex Bookkeeping, oferujący najwygodniejszą księgowość prawniczą na tej życiodajnej planecie. Ofertę i cennik usług księgowych dla prawników i kancelarii znajdziesz w prosty sposób pod adresem NajwygoniejszaKsiegowoscPrawnicza.pl

***

Tego odcinka podcastu W drodze do kancelarii posłuchasz również:

***

Podcastu słuchaj też na YouTube:

***

#012 – wywiad z Michałem Olszewskim o programie do zarządzania kancelarią prawną on-line Vicarius e-kancelaria

W tym odcinku podcastu W drodze do kancelarii posłuchasz mojej rozmowy z panem Michałem Olszewskim, współtwórcą programu do zarządzania kancelarią prawną on-line: Vicarius e-kancelaria. O czym rozmawiamy? Między innymi o bezpieczeństwie danych w kancelarii, czy i do czego w kancelarii przydaje się system do zarządzania, o zgodnościach z rodo… [Czytaj więcej…]

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: