Rafał Chmielewski

17 października 2018

#012 – wywiad z Michałem Olszewskim o programie do zarządzania kancelarią prawną on-line Vicarius e-kancelaria

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

Michał Olszewski - Vicarius e-kancelariaCześć! Witam Cię serdecznie! 🙂 W tym odcinku podcastu W drodze do kancelarii posłuchasz mojej rozmowy z panem Michałem Olszewskim, współtwórcą programu do zarządzania kancelarią prawną on-line: Vicarius e-kancelaria.

O czym rozmawiamy? Między innymi o bezpieczeństwie danych w kancelarii, czy i do czego w kancelarii przydaje się system do zarządzania, o zgodnościach z rodo, o bezpieczeństwie systemów do zarządzania, na jakich urządzeniach Vicarius działa, o zaletach rozwiązań chmurowych, w jaki sposób system do zarządzania kancelarią pozwala na wycenę usługi, jak rozpocząć przygodę z Vicariusem. Możesz też posłuchać tego, jaką radę dla początkującyh prawników ma mój rozmówca.

Serdecznie Cię zapraszam! Dodam, że podcast W drodze do kancelarii jest z radością wspierany przez web.lex! 🙂 A link do strony programu Vicarius znajdziesz TUTAJ >>

*****

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: