Rafał Chmielewski

11 lipca 2018

#007 – wywiad z mec. Katarzyną Abramowicz, właścicielką i kreatorką platformy SpecPrawnik.pl

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

Katarzyna AbramowiczDziś wyjątkowy wywiad. Wyjątkowy pod każdym względem, bo moją rozmówczynią była tym razem pani mecenas Katarzyna Abramowicz. Właścicielka i twórczyni portalu kojarzącego prawników i ich klientów – SpecPrawnik.pl

Wyjątkowość wywiadu bierze się stąd, że rozmawialiśmy o biznesie kancelarii prawnej, ale od strony klienta, a nie koniecznie prawnika.

Z panią Mecenas poznaliśmy się kilka lat temu podczas jednej z konferencji prawniczych. Tutaj w Warszawie. Kiedy szybko opuszczałem imprezę gnany obowiązkami zawodowymi, na korytarzu w locie moja rozmówczyni złapała mnie tuż przed wyjściem z budynku. I … chociaż czas mnie naglił … spędziłem z nią wówczas na rozmowie kilkanaście dodatkowych minut.

Wtedy właśnie poznałem po raz pierwszy SpecPrawnika

Od tego czasu platforma SpecPrawnika ulegała istotnym zmianom i dziś jest to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych systemów wspierających kancelarie prawne w rozwoju w Polsce, a może nawet w tej części pięknego świata.

Dlaczego? Z prostego powodu – Katarzyna Abramowicz z jednej strony sama jest prawnikiem, radcą prawnym, zna kulisy prowadzenia kancelarii prawnej i charakter tego zawodu, wie zatem dokładnie czego kancelaria prawna potrzebuje i gdzie leżą jej słabe punkty, które można wzmocnić nowoczesną technologią.

Dodatkowo jest to osoba, która fascynuje się możliwościami, jakie dziś daje prawnikom internet. Podpatruje i śledzi na bieżąco działania największych tego rodzaju platform za oceanem a więc najbardziej pożyteczne rozwiązania od razu wdraża do SpecPrawnika.

Zatem zachęcam Cię do posłuchania wywiadu – na pewno osoba pani Mecenas zainspiruje Cię i skłoni do określonych przemyśleń.

Zapraszam!

*****

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: