Rafał Chmielewski

14 marca 2019

#026 – O komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej w kancelarii prawnej – Seminarium web.lex LAB

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

Promocja kancelarii prawnej

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, w jaki sposób warto, a nawet trzeba, komunikować się z klientami i potencjalnymi klientami? A nad tym, w jaki spopsób komunikować się wewnątrz kancelarii? Jeśli tak, to muszę Ci pogratulować, bo znajdujesz się zapewne w dość wąskim elitarnym gronie nie tylko prawników, ale w ogóle przedsiębiorców, którzy świadomie dbają o… kulturę organizacyjną! 

Komunikacja jest jednym z najważniejszych elementów organizmu kancelarii. To jest element, który kształtuje kulturę organizacyjną, a ta jest jednym z narzędzi promujących kancelarię i budujących jej trwałe fundamenty. Osobiście uważam komunikację za czynnik dający przewagę konkurencyjną na rynku w dzisiejszym świecie.

Dziś mam dla Ciebie nagranie (fragmenty) z seminarium, które miało miajsce w ramach cyklu seminariów web.lex LAB. W jego trakcie wspólnie z innymi prawnikami rozmawialiśmy właśnie o komunikacji kancelarii zewnętrznej i wewnętrznej prawnej. 

Koniecznie posłuchaj naszej rozmowy – jestem przekonany, że będzie to dla Ciebie bardzo pożytecznie spędzony czas i być może nasza rozmowa otworzy przed Tobą zupełnie nowe horyzonty i – kto wie – może nawet nowe możliwości. 🙂

Oprócz komunikacji rozmawiamy też o kulturze, jako że komunikacja z kultury powinna wynikać i nie da się o świadomej komunikacji mówić bez poruszania zagadnienia kultury organizacyjnej.

W trakcie spotkania pokazywałem też moim gościom jak wygląda procedura komunikacji w web.lex. Dokument ten jest dobrym przykładem połączenia kultury organizacyjnej ze stylem komunikacji.  

Przy okazji chcę Cię jeszcze zaprosić na seminaria web.lex LAB. Sa one całkowcie bezpłatne. Wystarczy przyjść i cieszyć się spotkaniem i dobrą atmosferą. Odbywają się one co miesiąc. Więcej informacji o nadchodzących spotkaniach, daty, tematy oraz sposób zapisu znajdziesz na stronie web.lex LAB.

Semnaria odbywaja się oczywiście w Warszawie. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, abym takie spotkanie zorganizował w innym mieście. Jeśli zbierze się odpowiednia ilość osób, to możemy się spotkać wcześniej ustalając temat seminarium 🙂 

O komunikacji pisałem także wcześniej w blogu Pamiętnik Adwokata >>. Nagranie z poprzedniego seminarium, dotyczącego różnych sposobów promocji kancelarii, znajdziesz TUTAJ >>

*****

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: