Rafał Chmielewski

05 listopada 2018

#013 – Wywiad z Katarzyną Solgą o organizacji biura kancelarii prawnej

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

Katarzyna SolgaW tym odcinku podcastu rozmawiam ze wspólnikiem – a raczej wspólniczką – śląskiej kancelarii prawnej – Katarzyną Solgą. Moja rozmówczyni ma bogate, kilkunastoletnie doświadczenie w kierowaniu biurem, promocją i biznesem swojej kancelarii. Jeśli jesteś początkującym prawnikiem, Twoja kancelaria się rozwija, a nawet jeśli już działa od jakiegoś czasu, to bez wątpienia powinieneś posłuchać dzisiejszej, bardzo interesującej rozmowy.

A o czym rozmawiamy? O tym, z czym mają problem początkujące kancelarie, o kasie fiskalnej, o zasadności posiadania odrębnego adresu e-mail na faktury kosztowe, o niszczarkach dokumentów, o tym, jaki sposób promocji kancelarii ma największy sens, a jaki można włożyć między bajki, o systemie do zarządzania kancelarią prawną, oczywiście rozmawiamy też o książkach oraz o tym, co w biznesie kancelarii ma sens, co rozwija kancelarię i na co warto poświęcić energię?

Podczas wywiadu dużo rozmawiamy o nadchodzącym szkoleniu, na które zapisać możesz się TUTAJ (Warszawa) albo TUTAJ (Kraków). Rozmawiamy też o blogach:

A także o książkach:

Serdecznie Cię zapraszam do posłuchania podcastu! Dodam tylko jeszcze, iż podcast „W drodze do kancelarii” jest słonecznie wspierany przez web.lex! 🙂

*****

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: