Rafał Chmielewski

27 listopada 2018

#014 – Szymon Kwiatkowski o biznesie i promocji kancelarii prawnej

Rafal Chmielewski2 komentarze

Szymon KwiatkowskiTo już 14 odcinek podcastu „W drodze do kancelarii”! Czas leci jak szalony. I w tym przypadku to popularne sformułowanie ma duży sens, gdyż z moim dzisiejszym gościem, którym jest Szymon Kwiatkowski, znam się od paru dobrych lat chociaż wydaje się, że poznaliśmy się dosłownie wczoraj…

Z Szymonem, autorem bloga i właścicielem firmy Marketing Prawa, oraz współautorem podcastu Poza Prawem, w tym odcinku wspominamy stare czasy marketingu prawniczego w Polsce. Ale także rozmawiamy o blogu Szymona i jego firmie, o konferencji Prawnik w sieci klientów, o wartości czytania książek i co rzeczywiście warto przeczytać, o nawykach i jak je zmieniać, o biznesie w kancelarii prawnej i ciekawych narzędziach strategicznych, jak biznes model canvas i mapa empatii.

Dyskutujemy również o tym jak sprzedawać usługi prawne i jak w prosty sposób przekraczać oczekiwania klienta. Z naszej telefonicznej pogawędki dowiesz się, co Szymon radzi początkującym kancelariom prawnym oraz co myśli o mediach społecznościowych. Poruszamy także temat sztucznej inteligencji i zagrożeń płynących z tego zjawiska oraz temat e-mail marketingu w promocji kancelarii prawnej.

Serdecznie zapraszam Cię do posłuchania podcastu! Dodam tylko jeszcze, iż podcast „W drodze do kancelarii” jest jak zawsze słonecznie wspierany przez… web.lex! 🙂

*****

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Ewa 28 listopada, 2018 o 13:25

  O! Pozdrowienia dla Pana Szymona!

  Ewa

  Odpowiedz

  Rafal Chmielewski 28 listopada, 2018 o 13:27

  Dziękuję Pani Ewo!
  Przekażę Szymonowi 🙂

  Rafał 🙂

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: