Rafał Chmielewski

28 maja 2019

#034 – wywiad z mec. Agnieszką Swaczyną o marce kancelarii i wierności zasadom

Rafal Chmielewski2 komentarze

W tym podcaście pada takie pytanie:

Co każdy prawnik powinien mieć?

I jest to pytanie, które nie pada wcale z moich ust, ale ust mojego gościa. Zapraszam Cię na naprawdę wyjątkowy wywiad z naprawdę wyjątkową osobą – doświadczonym krakowskim adwokatem. Panią mec. Agnieszką Swaczyną.

Obecnie pani Mecenas prowadzi swoją kancelarię w centrum królewskiego miasta, zatrudniając kilka osób. Dziś jej kancelaria ma ugruntowaną pozycję i wciąż się rozwija. Tę stabilizację zawdzięcza swojej silnej marce, wypracowywanej przez lata ciężkiej, mądrej i cierpliwej pracy, oraz wierności określonym zasadom. 

Chociaż dzisiejsza kondycja kancelarii mojej rozmówczyni jest godna pozazdroszczenia, to nie zawsze tak było. Początki były trudne. Jak w większości przypadków. Jednak mec. Agnieszka Swaczyna zawsze dużą wagę przykładała do nauki nie tylko w zakresie prawa – co jest oczywiste – ale też starała się zwiększać swoje kompetencje biznesowe. Od początku swojej drogi zawodowej brała udział w szkoleniach i kursach związanych z rozwojem kancelarii prawnej i bardzo wcześnie zainwestowała swój czas w promocję kancelarii za pomocą dwóch prawniczych blogów. 

Z Agnieszką Swaczyną znamy się od wielu lat. Niemal od samego początku powstania web.lex. Miałem przyjemność obserwowania dużej części drogi, jaką ma już za sobą. Dzisiaj, kiedy się spotykamy, choć bywa to – przyznaję – rzadko, są to spotkania, podczas których widzę spokojną, szczęśliwą i wesołą kobietę. I dla mnie osobiście są to zawsze spotkania bardzo inspirujące. 

O czym rozmawiamy? O promocji i biznesie kancelarii prawnej, o prawniczych blogach, o marce kancelarii i jak ją budować, o tym co każdy prawnik powinien mieć i co powinien przeczytać. Pani Mecenas opowiada także jaką radę ma dla początkujących kancelarii. Zapraszam Cię serdecznie do posłuchania naszej rozmowy! 

Dodam, że podcast W drodze do kancelarii jest jak zawsze słonecznie wspierany przez słoneczny web.lex 🙂

Pomocne linki: Blog o rozwoju i separacji, Bez prawa ani rusz, WWW, Instagram, FB.

 *****

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Marek 1 czerwca, 2019 o 14:41

  Rafale, Agnieszko!
  Znakomity (kolejny!) podcast. Już niedługo chyba pokonasz Polimaty czy co tam jest najlepsze w świecie podcastów 🙂
  Pozdrawiam!
  Marek

  Odpowiedz

  Rafal Chmielewski 1 czerwca, 2019 o 20:36

  HAHAHA!!! Dziękuję Marku! To oczywiście jest głównie zasługa gościa tego odcinka – mec. Agnieszki Swaczyny 🙂

  A jeśli kiedyś przy okazji ten podcast będzie najlepszy na świecie, to ja nie mam nic przeciwko :)))

  Rafał 🙂

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: