Rafał Chmielewski

10 września 2018

#010 – wywiad z mec. Martą Kosecką o rozwoju początkującej kancelarii prawnej

Rafal Chmielewski3 komentarze

W tym odcinku podcastu W drodze do kancelarii posłuchasz mojej rozmowy z mec. Martą Kosecką, młodym, trójmiejskim adwokatem. O czym rozmawiamy? Między innymi o tym, kogo lepiej się obsługuje, czy przedsiębiorcę, czy też osobę fizyczną, kiedy podjąć decyzję o specjalizacji kancelarii, jak promować kancelarię, kiedy warto założyć prawniczy blog, o promocji na Instagramie, dlaczego specjalizacja bloga ma duży sens, jak często publikować w blogu artykuły i skąd czerpać pomysły na nie, dlaczego warto śledzić fora i grupy dyskusyjne.

Moja rozmówczyni zdradza również jaką radę ma dla początkującyh prawników, czy trzeba się bać otwarcia własnej kancelarii, jakie są różnice między pracą prawnika na etacie i w ramach własnej kancelarii, czy w Gdyni jest rzeczywiście konkurencja wśród kancelarii prawnych oraz o odwadze w dążeniu do celów.

Z Martą Kosecką znamy się już od jakiegoś czasu. Od niemal dwóch lat efektywnie promuje swoją kancelarię za pomocą prawniczego bloga. Od tego czasu również z dyscypliną i cierpliwie buduje swoją markę wyspecjalizowanego prawnika w branży gastronomicznej. Do swojej pracy podchodzi z pasją, ale znajduje też czas na relaks i dalekie podróże, które – jak twierdzi – są potrzebne każdemu, żeby odpocząć i nabrać sił.

www / Blog / Instagram

Serdecznie Cię zapraszam!

*****

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Tomasz 10 września, 2018 o 14:19

  O! Mecenas Kosecka! Bardzo interesujący wywiad! Miałem przyjemność korzystania z pomocy pani Marty rok temu. Bardzo miła i profesjonalna usługa. Szczerze polecam!

  Tom

  Odpowiedz

  Rafal Chmielewski 10 września, 2018 o 23:21

  Uprzejmie dziękuję Panie Tomaszu!

  Mam nadzieję, że pani Mecenas również się odezwie tutaj pod Pańskim komentarzem 🙂

  Wszystkiego dobrego !
  Rafał 🙂

  Odpowiedz

  Marta Kosecka 17 września, 2018 o 14:11

  Panie Tomaszu,
  bardzo dziękuję za tak miłe słowa 🙂

  Cieszę się, że mogłam Panu pomóc.

  Pozdrawiam serdecznie,
  adw. Marta Kosecka

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: