Rafał Chmielewski

21 grudnia 2022

#079 – O blogu prawniczym i web.lex w podcaście „Poza Prawem”

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

Dzisiejszy odcinek podcastu jest całkowicie inny. I myślę, że to będzie dla Ciebie miła odmiana. Ale od początu…

Otóż parę lat temu zostałem zaproszony do wywiadu w podcaście Poza Prawem. Poza Prawem to świetny opiniotwórczy podcast prowadzony przez dwóch wesołych i rozgadanych facetów: Jerzego Rajkow-Krzywickiego (z podcastu na stronie Rajkow.pl) oraz Szymona Kwiatkowskiego (którego z pewnością kojarzysz z jednego z wcześniejszych odcinków podcastu W drodze do kancelarii, a zajmującego się promocją i rozwojem kancelarii prawnych w ramach swojej agencji MarketingPrawa.pl).

No więc obaj zacni panowie zaprosili mnie do rozmowy o blogu prawniczym i zasadniczo promocji kancelarii prawnej za pomocą prawniczego bloga.

I wyszła nam naprawdę bardzo ciekawa dyskusja, w której pojawiły się również wątki założenia i powstania web.lex – jedynej w tej części świata firmy konsultingowej dla kancelarii prawnych budującej i wspierającej blogi prawnicze i prawników w zakresie tym właśnie. 

Pechowo się potem ułożyło, gdyż panowie zawiesili nagrywanie kolejnych odcinków podcastu Poza Prawem. I w zasadzie obecnie nic się w nim nie dzieje. 

Chociaż kto wie, może podcast wróci do czasów swojej świetności? Trzymam za to kciuki. 

W każdym razie pomimo upływu czasu to, o czym rozmawiamy w tym odcinku podcastu Poza Prawem, wciąż jest aktualne i wciąż warte uwagi. Pomyślałem więc, że zapytam moich Kolegów, czy mógłbym pożyczyć ten odcinek i wstawić go do podcastu W drodze do kancelarii i tym samym wyciągnąć nasze wspólne słowa na światło dzienne.

 Taką zgodę uzyskałem, więc dziś właśnie odcinek podcastu Poza Prawem gościnnie w podcaście W drodze do kancelarii.

Jestem pewien, że będzie to dla Ciebie bardzo ciekawe. A może zainspiruje Cię do założenia własnego bloga i promocji swojej kancelarii w ten bardzo uniwersalny sposób?

Dodam, że podcastu Poza Prawem wciąż możesz słuchać. To, że nie ma nowych odcinków nie oznacza, że podcastu nie ma. Łatwo go znajdziesz za pomocą wyszukiwarek. Zachęcam!

Kończąc ten wstęp dodam tradycyjnie, że podcast W drodze do kancelarii jest z dumą i radością wspieramy przez web.lex Bookkeeping, oferujący najwygodniejszą księgowość prawniczą na tej wspaniałej Ziemi. Ofertę i cennik usług księgowych dla prawników i kancelarii znajdziesz na NajwygodniejszaKsiegowoscPrawnicza.pl

Zapraszam do posłuchania 79 odcinka podcastu!

***

Pomocne linki:

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: