Rafał Chmielewski

15 grudnia 2020

#061 – Doświadczenia ze współpracy z prawnikami – wywiad z panią Agnieszką Brykałą z BHP Consulting

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

Agnieszka Brykała - BHP ConsultingGościem tego odcinka podcastu jest pani Agnieszka Brykała. Jest to odcinek wyjątkowy. Dlaczego? Dlatego, że pani Agnieszka nie jest prawniczką ale – uwaga – właścicielką firmy BHP Consulting.

Z jakiego powodu zaprosiłem przedstawicielkę innej branży do naszego prawniczego podcastu? Najpierw kilka słów wyjaśnienia. 

Jak wiesz na co dzień w web.lex wspieramy kancelarie prawne w rozwoju. Pomagamy im zdobywać wspaniały świat za pomocą blogów prawniczych, za pomocą Najwygodniejszej Księgowości Prawniczej w web.lex Bookkeeping, czy przy wsparciu Fundacji web.lex prawnicy – prawnikom, która wspiera prawnicze rodziny. 

Na bieżąco niesiemy pomoc ponad 200 kancelariom – naszym stałym klientom. I dla tych kancelarii prowadzę osobny blog, prywatną coroczną konferencję web.lex Meeting, szkolenia, a także prywatny podcast. A w tym rzeczonym podcaście oprócz wiedzy merytorycznej zawarte są także…

Rozmowy z przedsiębiorcami spoza naszej branży

O czym z nimi rozmawiam?

O tym, jakie mają doświadczenia ze współpracy z kancelariami prawnymi. I – szczerze mówiąc – jest to kopalnia bogatej wiedzy dla każdej kancelarii prawnej. 

Dlaczego? 

Znasz z pewnością powiedzenie:

Traktuj innych tak, jak Ty być chciał być traktowany.

Cóż – to powiedzenie ma tyle wspólnego z prawdą, co twierdzenie, iż witamina C jest lekiem na koronawirusa. Skąd bowiem możesz wiedzieć, jak ktoś inny chciałby być traktowany? A może wcale nie tak, jak Ty byś chciał? Na pewno się ze mną zgodzisz.

Dlatego pytam klientów kancelarii prawnych, aby opowiedzieli o tym, jak byli traktowani przez prawników, i jak by chcieli być traktowani. To, co można usłyszeć z ust tych osób, jest bezcenne.

W dzisiejszym odcinku podcastu posłuchasz właśnie jednej z takich rozmów, którą przeprowadziłem kilka tygodni temu z panią Agnieszką Brykałą.

weblex Bookkeeping oferta

Firma pani Agnieszki – BHP Consulting – korzystała wcześniej z doraźnej pomocy prawnej, a obecnie korzysta ze stałej obsługi, realizowanej przez zaprzyjaźnionego prawnika. Dlaczego Pani Agnieszka jest bardzo zadowolona z obecnej sytuacji, co jej się podoba w obsłudze klienta, na co zwracała uwagę dokonując wyboru kancelarii, co skłoniłoby ją do zmiany prawnika, jak postrzega stawki w naszej branży – o tym wszystkim za moment usłyszysz.

Warto dodać, że BHP Consulting świadczy pełną obsługę firm w zakresie BHP, przeprowadza dla swoich klientów profesjonalne szkolenia w tym przedmiocie, z których korzystają różnego rodzaju grupy zawodowe, w tym – uwaga – kancelarie prawne, a także pełni funkcję koordynatora BHP podczas budów, remontów czy też inwestycji. BHP Consulting wspiera takie znane firmy, jak SIEMENS, FLUOR, BASF, PAROC, ALLFUNDS, farmy wiatrowe, inwestycje przemysłowe, budowlane i inne. Wspiera także kancelarie prawne, komornicze i sądy.

Moja rozmowa z panią Agnieszką jest podzielona na dwie części. W pierwszej rozmawiamy o firmie BHP Consulting oraz o bezpieczeństwie i higienie pracy w kancelarii prawnej. W drugiej części podcastu pani Agnieszka opowiada o swoich doświadczeniach ze współpracy z kancelariami prawnymi.

Jeśli będziesz potrzebował / potrzebowała konsultacji, czy szkolenia z zakresu BHP, dane kontaktowe do BHP Consulting znajdziesz na stronie www.pogotowiebhp.com.pl Na tej samej witrynie znajdziesz też e-sklep, w którym możesz nabyć do swojej kancelarii wzory dokumentów do samodzielnego wypełnienia: www.sklep.pogotowiebhp.com.pl

Dane kontaktowe: plock@pogotowiebhp.com.pl – warszawa@pogotowiebhp.com.pl – tel.: (24) 263-45-69

To tyle wstępu! Dodam, jak zawsze zresztą, że ten odcinek podcastu W drodze do kancelarii jest słonecznie i z uśmiechem wspierany przez web.lex Bookkeeping oferujący Najwygodniejszą Księgowość Prawniczą na Ziemi. 

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: