Rafał Chmielewski

04 lutego 2019

#022 – wywiad z mec. Karoliną Sawicką – olsztyńskim adwokatem

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

Karolina SawickaGościem dzisiejszego podcastu jest pani mecenas Karolina Sawicka – olsztyński adwokat. Z panią Mecenas znam się już o jakiegoś czasu i mam możliwość obserwowania rozwoju kancelarii niemalże od samego początku jej istnienia.

Z niemałą przyjemnością obserwuję także rozwój jej bloga Prawy profil, a także to, jakie ten blog przynosi jej korzyści. Zarówno wizerunkowe, medialne jak i biznesowe. Jest zapraszana do radia, do podcastów, a także gości w ogólnopolskiej prasie. A jej marka, jako adwokata specjalizującego się w branży fotograficznej, kieruje do niej czytelników i klientów z całego kraju.

Mec. Karolina Sawicka mądrze wykorzystuje możliwości tkwiące również w innych mediach społecznościowych, niż blog. Mam na myśli głównie Facebooka. Wszystko to bez zbędnego tracenia czasu na działania nieprzynoszące korzyści w długim okresie czasu (przeczytaj koniecznie ten artykuł >>) .

Podczas wywiadu rozmawialiśmy o branży fotograficznej i wartości wynikającej ze skupienia się na wąskiej grupie docelowej i specjalizacji, o promocji kancelarii za pomocą bloga i innych mediów społecznościowych, o tym, co każdy początkujący prawnik powinien umieć, o sprzedaży usług prawnych, o konkurencji wśród olsztyńskich prawników, oraz oczywiście o książkach, które warto, a nawet trzeba przeczytać.

Podcast W drodze do kancelarii jest rzecz jasna z uśmiechem wspierany przez jedyny i niesamowity web.lex 🙂

Zapraszam Cię do posłuchania naszej rozmowy:

*****

 

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: