Rafał Chmielewski

12 grudnia 2018

#016 – adw. Patryk Zbroja o specjalizacji kancelarii oraz o match racingu

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

Patryk ZbrojaW tym odcinku podcastu W drodze do kancelarii rozmawiam z mecenasem Patrykiem Zbroją. Patryk jest adwokatem i jednocześnie czynnym sportowcem – uwaga – żeglarzem regatowym.

Z tego właśnie powodu podczas wywiadu rozmawialiśmy trochę o sporcie. Może nawet więcej niż trochę, gdyż mnie samego temat ten bardzo interesuje (od dziecka bowiem, podobnie jak mój gość, spędzam czas na pokładzie). Warto także dodać, że Patryk Zbroja odnosi w tej dyscyplinie duże sukcesy – sukcesy na miarę zawodowych żeglarzy regatowych z państw, w których ludzie tradycyjnie mają żeglarstwo od pokoleń we krwi (Australia, Nowa Zelandia, itp.). Wszystkiego dowiesz się z naszej rozmowy.

Oczywiście nie rozmawiamy tylko o sporcie, ale przede wszystkim o kancelarii prawnej. Między innymi o tym, jak godzić obowiązki zawodowe i realizację pasji, o zarządzaniu kancelarią, o obsłudze klienta, o potrzebie istnienia procesów, jak prowadzić kancelarię prawną, o marketingu mix, o ambasadorach marki kancelarii, o wartości specjalizacji kancelarii, o tym czy warto prowadzić blog prawniczy i jak taki blog działa, dlaczego lepiej jest prowadzić blog wyspecjalizowany, o mediach społecznościowych i jak z nich korzystać, oraz jak radzić sobie z konkurencją.

Linki: www, blog odszkodowawczy, blog o prawie w stoczni i na wodzie, FB, Patryk Zbroja Yacht Racing Team

Zapraszam!

*****

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: