Rafał Chmielewski

30 stycznia 2020

#048 – Blog prawniczy i Kultura Organizacyjna – wywiad z mec. Wojciechem Wawrzakiem

Rafal Chmielewski2 komentarze

Ten odcinek podcastu, a także wywiad w tym podkaście, są pierwszymi w roku 2020. Rozpoczynamy przecież nowy rok, a co nam on przyniesie? Zobaczymy! W każdym razie odpowiedź na to zna mój dzisiejszy zacny gość.

Zanim powiem kto to jest, wspomnę tylko że:

Jest prawnikiem, który rozwija swoją kancelarię od kilku dobrych lat i od tych kilku lat cierpliwie i metodycznie buduje swoją markę za pomocą prawniczego bloga. Może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że blog mojego gościa jakiś czas temu zdobył zaszczytny tytuł bloga roku.

Jak zapewne wiesz, ja sam jestem gorącym zwolennikiem promocji kancelarii za pomocą prawniczego bloga zatem w tym podcaście tej rozmowy po prostu zabraknąć nie mogło – poświęciliśmy mu naprawdę dużo czasu.

Blog o którym mówię, nosi tytuł PraKreacja a jego autorem, moim zacnym gościem dzisiaj jest oczywiście mec. Wojciech Wawrzak, łódzki radca prawny.

Podczas naszej rozmowy okazało się, że wart poświęcenia czasu jest jeszcze jeden wątek – wątek Kultury Organizacyjnej. Kultura organizacyjna w kancelarii dla mnie osobiście jest niezwykle ciekawym zagadnieniem i w zasadzie wciąż będącym tematem tabu. Nie tylko zresztą wśród prawników i kancelarii, oraz nie tylko w Polsce. Zatem Kulturze poświęciliśmy dodatkowo dużo uwagi.

O tym wszystkim posłuchasz w mojej rozmowie z mecenasem Wojciechem Wawrzakiem, natomiast wcześniej, zgodnie z utartą tradycją, Poprawnik Kasi, czyli Katarzyna Solga o organizacji kancelarii prawnej. W tym odcinku Poprawnika Kasia wyjaśni nam kwestie odpowiedzialności radcy prawnego w związku z udzielaniem porad za pośrednictwem portalu internetowego. Myślę, że to dość interesujący temat – nie tylko zresztą dla radców prawnych. Jak dobrze pamiętasz Kasia prowadzi genialny blog Jak prowadzić kancelarię.

Dodam oczywiście, że podcast W drodze do kancelarii jest z radością wspierany przez słoneczny web.lex 🙂

Pomocne linki: PraKreacja, Instagram, Legal ROOM, Jak prowadzić kancelarię,

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Ola 14 lutego, 2020 o 13:10

  super

  Odpowiedz

  piotr 1 czerwca, 2020 o 10:14

  W sprawach sądowych nie należy polegać na sobie. Należy skorzystać z pomocy profesjonalnych prawników.

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: