Rafał Chmielewski

27 grudnia 2018

#020 – O zaufaniu, Facebooku, blogu i czasie w marketingu kancelarii prawnej – na koniec roku 2018.

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

W dzisiejszym odcinku podcastu chciałbym, abyś posłuchał trzech ważnych i inspirujących artykułów, które napisałem w swoich blogach w kończącym się właśnie roku – 2018.

Pierwszy z nich dotyczy kwestii zaufania do prawnika i do kancelarii prawnej. Zaufania, jako emocji, która jest podstawą relacji z klientem. Podstawą, ale nie jedynym jej elementem. Co to jest zaufanie i jak się kształtuje – posłuchasz w podcaście.

Drugi tekst dotyczy Facebooka i innych mediów społecznościowych i co wynika z ich użytkowania dla Ciebie. Czy warto poświęcać swój czas na regularną aktualizację społecznościowych profili w celu promocji kancelarii i swoich usług?

A pamiętaj, że najważniejszy i najdroższy jest właśnie czas. I o nim jest trzeci artykuł, który chciałem, aby wybrzmiał jeszcze raz w tym roku. I być może jest to najważniejszy tekst, jaki napisałem w ostatnim okresie.

Zachęcam Cię do posłuchania tego ostatniego w tym roku podcastu i dziękuję, że byłeś ze mną przez te 20 odcinków! Życzę Ci wspaniałego i dobrego roku 2019!

Linki do cytowanych artykułów: Zaufanie, Facebook, Czas

Podcast W drodze do kancelarii w roku 2018 był słonecznie wspierany przez web.lex i wszystko się zanosi na to, że tak samo będzie w następnych latach 🙂

*****

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: