Rafał Chmielewski

01 czerwca 2022

#070 – Wspólniczką być – wywiad z mec. Martą Kacprzyk i mec. Magdaleną Bojaryn, wspólniczkami kancelarii Biznesove

Rafal ChmielewskiKomentarze (0)

Wspólniczki kancelarii Biznesove

Dziś pierwszy podcast z Łodzi. Do tego odcinka zaprosiłem dwie radczynie prawne, tworzące wspólnie kancelarią prawną o wiele mówiącej nazwie Biznesove. Panią mec. Martę Kacprzyk i panią mec. Magdalenę Bojaryn.

Obie panie znam już od roku 2015, kiedy to rozpoczęła się ich przygoda z prawniczym blogowaniem. Od tamtego czasu mam możliwość obserwacji rozwoju ich kancelarii i zmian, jakie ona przechodzi. 

Niektóre z tych zmian były fundamentalne. Jak ostatnia, która spowodowała zmianę marki z typowej marki prawniczej Kacprzyk Bojaryn, na Biznesove. W trakcie naszej rozmowy poruszamy właśnie temat tej zmiany. Co ją spowodowało i jaki to miało efekt. 

Być wspólniczką w kancelarii Biznesove

Interesowała mnie jeszcze jedna rzecz, która w historii podcastu W drodze do kancelarii nie była jeszcze poruszana. A mam na myśli stosunki między wspólnikami kancelarii prawnej. Czy warto mieść wspólnika, jak ułożyć sobie wzajemne relacje, jak rozwiązywać kwestie sporne, jak relacja biznesowa wpływa na relacje osobiste i odwrotnie. 

Oprócz tego jedna z pań, mec. Magdalena Bojaryn, promuje kancelarię za pomocą networkingu w sieci. Zapytałem więc o skuteczność tego rodzaju promocji. Poza tym rozmawiamy o innych kancelaryjnych zagadnieniach, typowych dla tego podcastu.

Gorąco Cię zachęcam do posłuchania naszej rozmowy.

Dodam wcześniej, jak zawsze, że podcast W drodze do kancelarii jest z dumą i z radością wspierany przez niezrównany web.lex Bookkeeping, oferujący Najwygodniejszą Księgowość Prawniczą na Świecie – szczegóły oferty księgowej znajdziesz w prosty sposób na stronie www.NajwygodniejszaKsiegowoscPrawnicza.pl

Pomocne linki:

>> strona www kancelarii Biznesove

>> profil na FB

Zapraszam!

***

W międzyczasie kilka razy pojawiła się nazwa CLF. Wyjaśniam, że chodzi o Coraz Lepszą Firmę, której szefem jest właśnie Paweł Królak, którego imię padało także nie raz w naszej rozmowie.

Coraz Lepsza Firma prowadzi szkolenia biznesowe dla przedsiębiorców a z tych szkoleń korzysta również wielu prawników i ja sam. 

Swoją drogą Gorąco Ci te szkolenia polecam, gdyż można się z nich naprawdę wiele nauczyć, także jeśli chodzi o działanie i rozwój prawniczego biznesu. Paweł Królak to napewno jeden z bardziej kumatych przedsiębiorców w Polsce i warto posłuchać tego, o czym opowiada. Przy czym Paweł naucza przedsiębiorczości w tradycyjnej formie, a więc doskonale to odpowiada realiom działania kancelarii prawnej. Wiecej o CLF można przeczytać na stronie  www.

Trzymajcie się mądrze!

Rafał Chmielewski 🙂

 

Potrzebujesz mojej pomocy?

Rafał Chmielewski

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Rafała Chmielewskiego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: