Rafał Chmielewski

WYJĄTKOWE SPOSOBY PROMOCJI KANCELARII

Od ponad 10 lat zbieram doświadczenia i najlepsze metody promocji i rozwoju kancelarii prawnej.

Co ciekawe, te najlepsze sposoby, te, które dają długofalowy wzrost, które są bardzo bezpieczne pod każdym względem (także pod kątem etyki zawodowej), są zwykle najtańszymi metodami budowy kancelarii prawnej!

Tak, tak! Często wymagają jedynie mądrego podejścia i przemyślenia.

Od długiego czasu chciałem je zebrać w jednej książce – poradniku. I o to są!

Zmieniłem jednak decyzję co do formy – zamiast jednego poradnika poszczególne metody promocji znajdziesz w prostym szkoleniu w kilkunastu krótkich częściach, które otrzymasz co tydzień na swoją pocztę e-mail.

Zaczniemy od rzeczy fundamentalnych i takich, które w ogólne nie są proste, ale od których nie można nie zacząć myśleć o rozwoju jakiejkolwiek organizacji – w tym kancelarii.

Następnie będzie czas na rzeczy dość przyziemne, jak to, co jest naprawdę ważne na stronie www, o co chodzi z social mediami, blogiem, podcastem, czy e-mail marketingiem, dlaczego nie możesz zapominać o tradycyjnych metodach promocji, jak szyld, list tradycyjny czy książka, oraz o co chodzi w networkingu czy jak organizować spotkania z mastermind z innymi przedsiębiorcami… Nazbierało się tego całkiem sporo.

Lekcje są krótkie, bo sam jestem zwolennikiem małych kroków. A jeden Twój krok do przodu z reguły oznacza dla poważny skok dla Twojej kancelarii. Dwa kroki, to już cała jedna wielka mila, o którą każda kancelaria może się posunąć.

Zapisz się na to szkolenie