Rafał Chmielewski

22 kwietnia 2018

#002 – Wywiad z mec. Anetą Sieradzką – O prawie w transplantologii

Rafal Chmielewski4 komentarze

Aneta SieradzkaDo drugiego odcinka podcastu W drodze do kancelarii zaprosiłem mec. Anetę Sieradzką, doktora nauk prawnych, absolwentkę studiów MBA, nauczyciela akademickiego, ale przede wszystkim prawniczkę, która w stosunkowo krótkim czasie zdobyła – dosłownie – serca chirurgów transplantologów i wszystkich innych osób zaangażowanych w tą branżę.

Mecenas Aneta Sieradzka jest autorką popularnego bloga pt. Prawo w  Transplantacji. Niedawno wydała także książkę Tajemnice transplantacji, której uroczyste wydanie miało miejsce podczas konferencji w Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Z Anetą Sieradzką znamy się od czterech lat. Jako że miałem przyjemność stworzenia, a także że mam przyjemność wspierania jej bloga, to byłem też mimochodem świadkiem rozwoju praktyki oraz kancelarii Anety. Jestem przekonany, że ta historia będzie dla Ciebie inspirująca tak samo, jak inspirująca jest dla mnie samego.

W podcaście rozmawiamy nie tylko o tym, „jak to się zaczęło”, ale też o praktycznych aspektach prowadzenia kancelarii: o zatrudnianiu, wykorzystaniu narzędzi wspierających działanie kancelarii, o fundamentach biznesu kancelarii, o wartości działalności pro bono, o książkach a także o sprzedaży usług prawnych.

Serdecznie i gorąco Cię zapraszam:

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Aneta Kułakowska 23 kwietnia, 2018 o 14:16

Pani Mecenas i Rafale,
świetny, pozytywny i inspirujący wywiad! Gratuluję i pozdrawiam!

Odpowiedz

Rafal Chmielewski 23 kwietnia, 2018 o 19:20

Dziękuję Aneto! 🙂

Rafał 🙂

Odpowiedz

Tomasz Kazubski 3 maja, 2018 o 13:00

No to zostałem jeszcze bardziej zmotywowany do szukania swojej niszy 🙂

Odpowiedz

Rafal Chmielewski 3 maja, 2018 o 18:31

HAHAHAHA!!! Pozdrowienia Panie Tomaszu!

Dziękuję!
Rafał 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: